Joensuu ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Konekorjaamo L. Piiroinen

Tuupovaarantie 44 A, 82710 Kovero

Aukioloajat

ma–pe 8–17

Puhelin
013 868 130

Sähköposti
tuupovaara@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Huoltopalvelut Juutilainen

Tulliportinkatu 53, 80130 Joensuu

Aukioloajat

ma–pe 8–16.30

Puhelin
044 783 5002

Sähköposti
tulliportinkatu@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Autokorjaamo Uimaharju

Harjunraitti 3, 81280 Uimaharju

Aukioloajat

ma–to 8–16
pe 8–14

Puhelin
050 493 6690

Sähköposti
uimaharju@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Autopalvelut Keronen

Rahkeentie 10, 80100 Joensuu

Aukioloajat

ma–pe 8–16.30

Puhelin
0400 906 965

Sähköposti
rahkeentie@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Autokorjaamo S. Martiskainen

Pajatie 4, 82900 Ilomantsi

Aukioloajat

ma–to 7.30-16
pe 7.30–14

Puhelin
0400 177 813

Sähköposti
ilomantsi@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Monihuolto

Wahlforssinkatu 1, 80100 Joensuu

Aukioloajat

8-16.30

Puhelin
010 2394 128

Sähköposti
monihuolto@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut

AD-Konekorjaamo L. Piiroinen

Kuurnankatu 43A, 80130 Joensuu

Aukioloajat

ma-pe 8-16

Puhelin
0400 147 155

Sähköposti
kuurnankatu@ad-autokorjaamo.fi

Autokorjaamon kotisivut