Lappeenranta ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Autokorjaamot / Autokorjaamot Lappeenranta

AD-Autokorjaamo Lappeenranta

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Lappeenranta tai lähimmät paikkakunnat.


Autokorjaamot Lappeenranta

Mäkiänkiläntie 1
56800 Simpele
Puh. 020 7119 850
simpele@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16
la sopimuksen mukaan

Simolantie 2
53600 Lappeenranta
Puh. 05 419 0167
simolantie@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Teollisuustie 7
54500 Taavetti
Puh. 050 546 0472, 05 417 1912
taavetti@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Kaivurinkatu 3
53300 Lappeenranta
Puh. 050 535 7986
kaivurinkatu@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Lautalantie 5
54230 Nuijamaa
Puh. 010-2292770
nuijamaa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17
la 8–13
Kesälauantaisin suljettu

Puhdistamontie 54
59310 Parikkala (Särkisalmi)
Puh. 05-483505
parikkala@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17