Jyväskylä ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Autokorjaamot / Autokorjaamot Jyväskylä

AD-Autokorjaamo Jyväskylä

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Jyväskylä tai lähimmät paikkakunnat.


Autokorjaamot Jyväskylä

Ahjokuja 6
42700 Keuruu
Puh. 014 770483, 040 586 0015
keuruu@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 7.30–16
pe 7.30–14

Hujakkolammentie 95
44160 Äänekoski
Puh. 050 5251 830, 0400 604 326
aanekoski@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Murskaamontie 1 A 2
40320 Jyväskylä
Puh. 050 333 7979
seppalankangas@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Rokkakankaantie 1 A
41340 Laukaa
Puh. 010-4399220, 0400 544 778
laukaa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Pietiläntie 8
42100 Jämsä
Puh. 014 716 119, 0400 551 162
jamsa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Ratakatu 11
44200 Suolahti
Puh. 014-542077
suolahti@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Mätässuontie 5
43440 Pylkönmäki
Puh. 0400 017930
pylkonmaki@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Ahjokatu 6
40320 Jyväskylä
Puh. 044 783 5057, 044 783 5445
seppala@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Viitasaarentie 93
44800 Pihtipudas
Puh. 014 561154, 0400 818 829
pihtipudas@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7–17
la 9–14

Teollisuustie 6
19650 Joutsa
Puh. 0400 166 436
joutsa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Punasillantie 6
40950 Muurame
Puh. 040 7753 451
muurame2@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7–16.30

Akkalankuja 1
40420 Jyväskylä
Puh. 050 910 4616
jyska@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–16.30

Laukaantie 7
40320 Jyväskylä
Puh. 0400 510668
palokangas@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Vaajakoskentie 78
40400 Jyväskylä
Puh. 014 620 986, 040 760 0656
tahtiniemi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–17
pe 8–16

Korjaamontie 8
41920 Kintaus
Puh. 0400 338742
kintaus@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 9–17

Pääskyntie 3
40320 Jyväskylä
Puh. 045 355 5352, 044 566 7066
seppala2@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Jyväskyläntie 31
43100 Saarijärvi
Puh. 014 423 090
saarijarvi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30
AD-Pesu 24/7

Heinämäenkuja 5
40250 Jyväskylä
Puh. 010 320 9040
heinamaki@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17
Meiltä saat huoltoihin ja korjauksiin sijaisauton päiväksi veloituksetta käyttöön!

Punasillantie 4
40950 Muurame
Puh. (014) 3732 951, 0400 235 505
muurame@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Mustasuontie 7
44500 Viitasaari
Puh. (014) 572 730
viitasaari@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–16
Hinauspalvelu 24h, puh. 0400 649 136