Joensuu ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Autokorjaamot / Autokorjaamot Joensuu

AD-Autokorjaamo Joensuu

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Joensuu tai lähimmät paikkakunnat.


Autokorjaamot Joensuu

Kuusikkolantie 2
83100 Liperi
Puh. 0400 898 987, 013 651 846
liperi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Vanha Valtatie 6
80330 Reijola
Puh. (013) 318 383, 0500 672 636
reijola@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–16.30

Kelovaarantie 22
75500 Nurmes
Puh. 050 3690328
nurmes@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Pajatie 4
82900 Ilomantsi
Puh. 0400 177 813
ilomantsi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7–16

Harjunraitti 3
81280 Uimaharju
Puh. 050 4936690
uimaharju@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–16
pe 8–14

Rahkeentie 10
80100 Joensuu
Puh. 0400 906 965
rahkeentie@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Ruukkitie 3
82600 Tohmajärvi
Puh. 0400 554462, 013 227 374
tohmajarvi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Tulliportinkatu 53
80130 Joensuu
Puh. 044-7835002
tulliportinkatu@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30

Tuupovaarantie 44 A (Kovero)
82710 Tuupovaara
Puh. (013) 868 130, 040 751 5672
tuupovaara@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Raatekankaantie 43 A 3
80100 Joensuu
Puh. 045 602 5033, 050 550 6315
raatekangas@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
ma-pe 8-17